Naše produkty HUMAC® Natur AFM sú držiteľmi certifikátu GMP+. Ten je významným medzinárodne uznávaným dokumentom špeciálne pre sféru poľnohospodárstva a krmív. Deklaruje, že produkty sú vyrábané a obchodované bezpečným a hygienickým spôsobom. Každoročným auditom v našej spoločnosti prechádzajú všetky oblasti výroby i distribúcie týchto výrobkov – nezávadnosť základných surovín, bezpečnosť obalových materiálov, prísne vzorkovanie vstupov i výstupov pre detailnú možnosť dohľadania, dodržiavanie striktných interných smerníc – dezinfekcia, pravidelná údržba a čistenie strojov a zariadení, riadenie dokumentácie, dôkladný HACCP plán, ale i kontrola kvality služieb našich distribútorov a partnerských spoločností. Za vysokou kvalitou našich produktov si stojíme a máme to aj čierne na bielom.

HUMAC – GMP+ B3 Košice EN
HUMAC – GMP+ B2 Rešica EN

KOSHER CERTIFIKÁT

Certifikát Kosher, ktorý deklaruje používanie čisto prírodných materiálov v súlade s extrémnymi požiadavkami na kvalitu a čistotu výrobného procesu.

OCENENIA

Na 86. ročníku medzinárodného poľnohospodárskeho veľtrhu v Srbskom Novom sade sme získali hneď štyri zlaté medaily, a to s výrobkami HUMAC® Natur AFM, HUMAC® Natur AFM Liquid a HUMAC® Lisal a tiež ocenenie celej rady HUMAC® ako KVALITNÝCH EKOLOGICKÝCH PRODUKTOV. Naša radosť je neskrývaná, veľmi sa tešíme týmto prestížnym oceneniam a ďakujeme kolegom zo Srbska za skvelo odvedenú prácu!