prírodné humínové kyseliny aktivované pre zdravý život

100% prírodné zloženie
bez chémie a aditív

Certifikované výrobky
a vyše 15 rokov výskumu

Bezpečný nákup
priamo od výrobcu

Rýchle dodanie
do 3 pracovných dní

Najpredávanejšie výrobky

HUMAC® vyrábame doma, na Slovensku

s vysokým podielom prírodných humínových kyselín, ktoré aktivujeme vlastným technologickým postupom pre zabezpečenie ich vyššej účinnosti.

Pre každého, komu na zdraví záleží

Spodné vody, pôdy ako aj ovzdušie sú zamorené rôznymi toxickými látkami (chemikálie, ťažké toxické kovy, PCB a iné škodliviny) čo sa priamo odzrkadľuje na kvalite našich potravín a nášho zdravia. Nevieme sa im vyhnúť my ani naše zvieratá či rastliny. Je to obrovská záťaž na imunitný systém, ktorý sa potom ťažšie vyrovnáva s inými ochoreniami.

Vieme však pravidelne detoxikovať organizmus a podporovať imunitný systém, ktorý je základom pre zdravý a vyvážený život.
Výrobky HUMAC® s vysokým obsahom aktivovaných prírodných humínových kyselín sme vyvinuli na podporu ozdravenia celého potravinového reťazca a to všetko bez chémie,100% prirodzene.

Naše výrobky nájdete aj v partnerských e-shopoch a predajniach po celom Slovensku

Novinky z blogu

Prečo sú aktivované prírodné humínové kyseliny jedinečné?

Prírodné humínové kyseliny vo výrobkoch HUMAC® aktivujeme vlastným špeciálnym technologickým postupom pre zabezpečenie ich vyššej účinnosti. Touto mechanickou aktiváciou dosahujeme pre organizmus biologicky dostupnejšie humínové kyseliny, ktoré efektívne chránia zdravie všetkých článkov potravinového reťazca.

  • Vychytávajú toxíny a ťažké kovy

Humínové kyseliny na seba viažu významnú časť toxínov a ťažkých kovov, ktoré následne odvádzajú z tela von. Takto môže začať prirodzené samoliečenie.

  • Dopĺňajú minerály a stopové prvky

Humínové kyseliny sú bohaté na životne dôležité minerály a stopové prvky v chelátovej forme, ktoré si telo vášho domáceho maznáčika nedokáže vytvoriť samo a preto ich potrebuje pravidelne dopĺňať.

  • Optimalizujú trávenie

Humínové kyseliny podporujú rast dobrých baktérií v črevách, rozvoj zdravého mikrobiologického prostredia a optimalizujú pH črevného systému.

  • Chránia pred vírusmi

Humínové kyseliny sú jedným z najsilnejších prírodných antivírusových činidiel, čo znamená, že môžu inhibovať replikáciu určitých vírusov.

  • Prírodne posilňujú imunitu

Humínové kyseliny majú imunostimulačný účinok, ktorý čiastočne pôsobí priamo na sliznicu čreva a čiastočne na humorálnu obranyschopnosť organizmu. Humorálna imunitná odpoveď sa zdvojnásobí.

  • Znižujú tvorbu voľných radikálov

Humínové kyseliny znižujú tvorbu voľných radikálov, čím znižujú akceleráciu zápalov, chronických ochorení a procesov starnutia.