Prírodné riešenie pre zdravie domácich miláčikov

100 % prírodná výživa pre všetky druhy domácich zvierat na zmiernenie príznakov alergie a posilnenie imunitného systému.

Riešenie pre bezstarostný každodenný život: Prirodzená regenerácia a posilnenie imunity v 3 krokoch

Predstavte si, aké by to bolo, keby ste nemuseli dávať drahé lieky a behať po lekároch, pretože by ste našli trvalé a prirodzené riešenie. Keď podáte HUMAC® svojmu domácemu miláčikovi, podporíte prirodzené samoliečebné procesy jeho tela, a to všetko bez chémie, 100% prirodzene.

1.

Nedostatok čistého krmiva môže spôsobiť choroby a dokonca alergie, keďže potraviny vyrábané a spracované krmivárskym priemyslom sú plné aditív a prísad vyvolávajúcich alergie. Jednoducho nie je v poriadku, aby sa príznaky kontrolovali výhradne liekmi a prísnymi diétami.

HUMAC® obsahuje aktívne humínové kyseliny v prírodnej forme, ktorá na seba viaže značnú časť toxínov a ťažkých kovov, ktoré sa môžu dostať do tela nášho miláčika prostredníctvom výživy a prostredia a následne ich z tela zvieraťa odvádza. Takto sa imunitný systém Vášho domáceho maznáčika prirodzenou cestou uzdraví sám. Účinkuje, keď sa pridáva do dennej dávky krmiva v malých množstvách.

2.

Domáce zvieratká majú rôzne stravovacie potreby, neznášanlivosť a špeciálne potreby rovnako ako ľudia. Niektoré domáce zvieratká môžu vyžadovať špeciálnu diétu kvôli zdravotným stavom, zatiaľ čo iné môžu mať neznášanlivosť na určité zložky, ako sú obilniny alebo určité typy bielkovín.

Pre Vášho domáceho miláčika so špeciálnymi stravovacími potrebami ponúka HUMAC® jednotné riešenie pomocou pri trávení, vstrebávaní vitamínov a živín. Pravidelné užívanie HUMACu podporuje rast dobrých baktérií v črevách, rozvoj zdravého mikrobiologického prostredia a optimalizuje pH črevného systému.

3.

Nedostatočné nutričné hodnoty v krmive pre domáce zvieratká môžu viesť k rôznym dlhodobým alebo opakujúcim sa zdravotným problémom, vrátane obezity, podvýživy a tráviacich problémov. V priebehu času môžu tieto problémy oslabiť imunitný systém, takže domáce zvieratá sú zraniteľné voči iným zdravotným problémom.

Je dôležité zabezpečiť, aby strava vášho domáceho maznáčika poskytovala všetky potrebné živiny pre jeho celkové zdravie a pohodu.
HUMAC® je bohatý na životne dôležité minerály a stopové prvky, ktoré telo vášho domáceho maznáčika potrebuje. Podporuje tak optimálne fungovanie organizmu poskytovaním minerálov a stopových prvkov, ktoré telo dokáže v chelátovej forme ľahko vstrebať.

Pre každého, komu na psoch a mačkách záleží

Množstvo užitočných informácií pre majiteľov domácich miláčikov, ale aj veterinárov, psovodov, ošetrovateľov v útulkoch a každého, komu na zvieratách záleží.

HUMAC® pomohol už tisíckam domácich miláčikov

HUMAC® je vyrobený na Slovensku s vysokým podielom prírodných humínových kyselín, ktoré aktivujeme vlastným technologickým postupom pre zabezpečenie ich vyššej účinnosti. Aj Vás chceme vidieť ako hrdého a šťastného majiteľa!

Ochráňte zdravie svojho domáceho miláčika s prírodnými humínovými kyselinami

Stavte na odolné a jednoduché riešenie na každodenné použitie, ktoré sa ľahko dávkuje a zbavte
sa stresu z podávania liekov. HUMAC® je prírodná látka, takže nemá žiadne vedľajšie účinky a viete, že môže robiť len dobro.

 • Vychytávajú toxíny a ťažké kovy

Humínové kyseliny na seba viažu významnú časť toxínov a ťažkých kovov, ktoré následne odvádzajú z tela von. Takto môže začať prirodzené samoliečenie.

 • Dopĺňajú minerály a stopové prvky

Humínové kyseliny sú bohaté na životne dôležité minerály a stopové prvky v chelátovej forme, ktoré si telo vášho domáceho maznáčika nedokáže vytvoriť samo a preto ich potrebuje pravidelne dopĺňať.

 • Optimalizujú trávenie

Humínové kyseliny podporujú rast dobrých baktérií v črevách, rozvoj zdravého mikrobiologického prostredia a optimalizujú pH črevného systému.

 • Chránia pred vírusmi

Humínové kyseliny sú jedným z najsilnejších prírodných antivírusových činidiel, čo znamená, že môžu inhibovať replikáciu určitých vírusov.

 • Prírodne posilňujú imunitu

Humínové kyseliny majú imunostimulačný účinok, ktorý čiastočne pôsobí priamo na sliznicu čreva a čiastočne na humorálnu obranyschopnosť organizmu. Humorálna imunitná odpoveď sa zdvojnásobí.

 • Znižujú množenie voľných radikálov

Humínové kyseliny znižujú tvorbu voľných radikálov, čím znižujú akceleráciu zápalov, chronických ochorení a procesov starnutia.

Pozrite si príbehy spokojných zákazníkov

Všetky zvieratá si zaslúžia zdravý a šťastný život

Dlhotrvajúce riešenie, ktoré nielen lieči symptómy, ale je naozaj dobré pre telo Vášho domáceho miláčika, ktorý sa tak hojí sám, bez aditív a chémie.

 • Pri alergických prejavoch

Predstavte si, že sa nemusíte obávať, kedy sa príznaky opäť objavia. HUMAC® detoxikuje a podporuje imunitný systém, takže so svojím miláčikom môžete tráviť bezstarostný každodenný život.

 • Na všeobecné posilnenie imunity

Váš miláčik bude mať silnejší imunitný systém, takže bude menej často chorý. Mnohí farmári uvádzajú, že chodia k lekárovi menej často (len kvôli povinnému očkovaniu) a míňajú menej na lieky.

 • Pre starnúce zvieratá

Dobrú chuť do jedla, vitalitu a úľavu od kĺbových problémov. HUMAC® viaže väčšinu toxínov a je bohatý na minerály, čím pomáha Vašim miláčikom žiť dlhý a zdravý život.

 • Pre súťažiacich

Či už ide o krásu alebo výbušný výkon, HUMAC® pomáha šampiónom stať sa úspešnými. Vďaka detoxikácii a optimálnej funkcii čriev bude srsť zdravá, bujná a lesklá a zvieratko veselé a energické.

 • Pre chovateľov

Má pozitívny vplyv na estrus rodičovského páru. Rodí sa rovnomerne vyvinuté a zdravšie potomstvo. Správna črevná flóra je obzvlášť dôležitá pre novorodencov a malých psov, aby položili základy dlhotrvajúcej a zdravej dospelosti.

 • Útulky a záchrana zvierat

Chceme pomôcť čo najväčšiemu počtu zvieratiek, preto ak Vy sami pracujete v útulku alebo záchrane zvierat, alebo ste sa stretli s prípadom, kedy by sme mohli pomôcť, kontaktujte nás a my sa pokúsime pomôcť.