Prírodné riešenie pre zdravie domácich miláčikov

100 % prírodná výživa pre všetky druhy domácich zvierat na zmiernenie príznakov alergie a posilnenie imunitného systému.

Riešenie pre bezstarostný každodenný život: Prirodzená regenerácia a posilnenie imunity v 3 krokoch

Predstavte si, aké by to bolo, keby ste nemuseli dávať drahé lieky a behať po lekároch, pretože by ste našli trvalé a prirodzené riešenie. Keď podáte HUMAC® svojmu domácemu miláčikovi, podporíte prirodzené samoliečebné procesy jeho tela, a to všetko bez chémie, 100% prirodzene.

1.

2.

3.

Pre každého, komu na psoch a mačkách záleží

Množstvo užitočných informácií pre majiteľov domácich miláčikov, ale aj veterinárov, psovodov, ošetrovateľov v útulkoch a každého, komu na zvieratách záleží.

HUMAC® pomohol už tisíckam domácich miláčikov

HUMAC® je vyrobený na Slovensku s vysokým podielom prírodných humínových kyselín, ktoré aktivujeme vlastným technologickým postupom pre zabezpečenie ich vyššej účinnosti. Aj Vás chceme vidieť ako hrdého a šťastného majiteľa!

Ochráňte zdravie svojho domáceho miláčika s prírodnými humínovými kyselinami

Stavte na odolné a jednoduché riešenie na každodenné použitie, ktoré sa ľahko dávkuje a zbavte
sa stresu z podávania liekov. HUMAC® je prírodná látka, takže nemá žiadne vedľajšie účinky a viete, že môže robiť len dobro.

  • Vychytávajú toxíny a ťažké kovy

Humínové kyseliny na seba viažu významnú časť toxínov a ťažkých kovov, ktoré následne odvádzajú z tela von. Takto môže začať prirodzené samoliečenie.

  • Dopĺňajú minerály a stopové prvky

Humínové kyseliny sú bohaté na životne dôležité minerály a stopové prvky v chelátovej forme, ktoré si telo vášho domáceho maznáčika nedokáže vytvoriť samo a preto ich potrebuje pravidelne dopĺňať.

  • Optimalizujú trávenie

Humínové kyseliny podporujú rast dobrých baktérií v črevách, rozvoj zdravého mikrobiologického prostredia a optimalizujú pH črevného systému.

  • Chránia pred vírusmi

Humínové kyseliny sú jedným z najsilnejších prírodných antivírusových činidiel, čo znamená, že môžu inhibovať replikáciu určitých vírusov.

  • Prírodne posilňujú imunitu

Humínové kyseliny majú imunostimulačný účinok, ktorý čiastočne pôsobí priamo na sliznicu čreva a čiastočne na humorálnu obranyschopnosť organizmu. Humorálna imunitná odpoveď sa zdvojnásobí.

  • Znižujú množenie voľných radikálov

Humínové kyseliny znižujú tvorbu voľných radikálov, čím znižujú akceleráciu zápalov, chronických ochorení a procesov starnutia.

Všetky zvieratá si zaslúžia zdravý a šťastný život

Dlhotrvajúce riešenie, ktoré nielen lieči symptómy, ale je naozaj dobré pre telo Vášho domáceho miláčika, ktorý sa tak hojí sám, bez aditív a chémie.